Hakkımızda

Biz Kimiz?


Özel güvenlik, koruma gözetim, danışmanlık ve temizlik hizmetlerini profesyonel bir yaklaşımla sunan SCR 77 ÖZEL GÜVENLİK LTD. ŞTİ., uzun yıllar güvenlik sektöründe bulunan İsmail Ay tarafından kuruldu.

Yılların deneyimi, birikimi ile oluşturulan profesyonel kadromuzla fabrika, site, depo, antrepo, şantiye, alışveriş merkezi, hastane, kişi ve ikamet koruma yanı sıra değerli eşya nakli, silahlı ve silahsız VİP koruma hizmetlerini disiplin ve ciddiyetle sunmaktayız. Saygın referanslarımız, hizmet kalitemizin somut kanıtını oluşturmaktadır. Güvenlik sektörünün en büyüğü değil deneyimi ile en kaliteli hizmet sunan firması olmak vizyonu ile yolumuza devam etmekteyiz.

Öncelikle güvenlik risk analizlerinizi yaparak olması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturup uygun personel seçimi, düzenli ve direkt kontrol ile özel güvenlik, gözetim, danışmanlık ve temizlik hizmetleri sağlıyoruz.

Ayrıca büyük ve küçük ölçekli şantiye projelerinde personeli doğru yönlendirme ve yönetimimizle, işleyişin takibini bizzat yaparak üst seviyede koruma, gözetim, müdahale ve bilgilendirme hizmetlerini vermekteyiz.

Talebiniz halinde görevlendirilen personel ile ilgili her türlü kayıt ve resmi belgeyi düzenli olarak sunarak müşterilerimize resmi anlamda sorunsuz bir çalışma ortamı sağlamaktayız.

Siz de gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız müsait olduğunuz zamanda ziyaret ederek talebinizle ilgili görüşmek, hizmetlerimizin işleyişi hakkında bilgilendirmek ve çözüm ortağınız olmak isteriz.